TEN NIEPOKOJĄCY WZÓR SUGERUJE, ŻE BITCOIN MOŻE WKRÓTCE OBNIŻYĆ KRATER.

Ponieważ Bitcoin kontynuuje swoją fazę handlu z ograniczonym zasięgiem, inwestorzy stawiają swoje zakłady, w którym kierunku będzie się dalej rozwijać.
Konsolidacja ta spowodowała, że zmienność krypto walutowa gwałtownie spadła do najniższego poziomu, jakiego nie odnotowano w ciągu roku.
Jest mało prawdopodobne, że tendencja ta utrzyma się zbyt długo, ponieważ po wydłużonych okresach handlu bocznego następują zazwyczaj masowe ruchy.

Jeden wzorzec techniczny, który jest uderzająco podobny do tego widzianego w 2019 r., sugeruje obecnie, że Bitcoin może być ustawiony tak, aby widzieć znaczące minusy w nadchodzących tygodniach.
To przychodzi jak jeden z analityków zauważa, że jest to czas „do or die“ dla Bitcoin’a
Bitcoin i zagregowany rynek krypto walutowy zmagały się w ostatnim czasie z wyraźną siłą napędową.

Wynika to przede wszystkim z wielomiesięcznego, bocznego obrotu krypto walutą benchmarkową, w którym jest ona od maja.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Jeśli chodzi o miejsce, w którym krypto waluta może się dalej rozwijać, wydaje się, że wszystkie znaki wskazują na korzyść sprzedawców.

Oprócz tego, że nie jest w stanie pokonać decydującego poziomu, który został wczoraj odrzucony, krypta wielokrotnie zanurzała się poniżej 9.000 dolarów, bez żarliwej reakcji kupujących.

Jeden wzorzec techniczny, podobny do tego z czerwca 2019 roku, również oznacza kłopoty z tym, co może nadejść później.

BITCOIN NIE ODBIJA SIĘ PO UMIESZCZENIU ODRZUCENIA NA POZIOMIE „ODBIJAJ SIĘ LUB GIŃ“.
W momencie pisania, Bitcoin jest notowany na giełdzie po obecnej cenie 9.100 dolarów. Krypto jest na tym poziomie od kilku dni.

Na początku tego tygodnia, kupujący próbowali katalizować pewien impet, który doprowadził go do 9.300 dolarów, zanim został surowo odrzucony.

Jak poinformował wczoraj Bitcoinista, odrzucenie na poziomie 9.300 dolarów zbiegło się w czasie z odrzuceniem na 200-dniowym EMA krypto. Jak wspomniano w raporcie, jeden z analityków zauważył, że jest to teraz „odbijać się lub umrzeć“ moment dla BTC.

„4h został odrzucony z oporu chmury (200 ema). Teraz spoczywa na 21ema – odbijają się lub umierają.“

Wizerunek dzięki uprzejmości Teddy’ego. Wykres przez TradingView.
W międzyczasie utrzymał się ponad 21-dniowy EMA, ale jeszcze nie opublikował żadnej byczej reakcji na to wsparcie.

TEN WZÓR Z 2019 ROKU OZNACZA KŁOPOTY DLA BTC

Latem 2019 roku, kiedy to Bitcoin Era ogłosił swój intensywny rajd do rekordów wynoszących prawie 14.000 dolarów, stworzył schemat dystrybucji, który ostatecznie spowodował, że jego cena weszła w całoroczny trend spadkowy.

Spadek ten ostatecznie doprowadził go do zaniżenia ceny do 3.800 dolarów w marcu tego roku.

Jeden z analityków zauważa obecnie, że istnieje uderzająca korelacja pomiędzy schematem dystrybucji zaobserwowanym w zeszłym roku, a tym, który tworzy się obecnie.

„90-dniowa dystrybucja za 10 tys. dolarów – 13 tys. dolarów w porównaniu do 60-dniowego przedziału BTC“ – powiedział, wskazując na poniższy wykres.