Whales Dump Ahead of Bitcoin ATH

Whales Dump Ahead of Bitcoin ATH, More Than 93K BTC Sold Since Peak

Cena Bitcoinów jest obecnie notowana na poziomie około 15% niższym niż przed kilkoma dniami, nie osiągając nowego, wszechobecnego haju zaledwie o kilkaset dolarów.

Nowy rekord był tak bliski, że byki mogły posmakować zwycięstwa, ale osiągnięcie to zostało zablokowane przez masywne wieloryby, które przeładowały scentralizowane giełdy Bitcoin Evolution kryptograficzne z zalewem BTC do zrzucenia, zatrzymując rajd na swoich torach. Oto, co to może oznaczać dla rynku kryptograficznego w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Whales Flood Crypto Exchangees With 93K BTC, Bring Bitcoin Rally To Abrupt End

Bitcoin był o chwile odchodzenia od tworzenia historii, wyznaczania nowej, wszech czasów wysokiej ceny i bicia rekordu bańki kryptońskiej 2017 roku. Nowe adresy BTC są na rekordowo wysokim poziomie, podobnie jak kurs haszu, a nawet pułap rynkowy kryptokurwaluty. Ale jak na razie, cena nie mogła jeszcze nadążyć.

Nowy, wszechobecny haj w cenie Bitcoina mógł wywołać burzę FOMO, którą wieloryby potencjalnie starały się zatrzymać tuż przed pobiciem rekordu.

Zgodnie z analityką łańcuchową, wieloryby zaczęły masowo przenosić BTC na scentralizowane giełdy kryptograficzne, takie jak Coinbase, w dniach i godzinach prowadzących do niemalże rekordowego finiszu ostatniego rajdu.

Ściany sprzedaży na Coinbase zostały zgłoszone, a oglądanie wielorybów na różnych platformach kryptograficznych kwantowych dawały oznaki ich aktywności tuż przed rozpoczęciem selloffu.

Ponad 15 miliardów dolarów zysku zdobytego od czasu szczytu

Wieloryby przeniosły się i sprzedały od szczytu aż 93 BTC za 19 500 dolarów, czyli około 1,5 miliarda dolarów zysku, nawet przy średniej cenie sprzedaży 17 000 dolarów za monetę.

W miejscu, gdzie zatrzymał się rajd, nie ma miejsca na narrację. Double-tops są znane z tego, że powodują niezłomny opór, a obecna akcja cenowa jest kandydatem do takiej formacji top.

Może to wystarczyć, aby wywołać niedźwiedzią falę wątpliwości w kryptojumie, tak jak niektóre negatywne wiadomości zaczynają wkraczać na rynek, jeśli chodzi o samoregulację w USA.

Dwulicowa narracja spowodowana tym, że wieloryby czerpią zyski w niezwykle dochodowym roku, może dostarczyć uczucia niezbędnego do ostatecznego wstrząsu, zanim krypto waluta przejdzie w stan pełnej parabolii i wyścigów do następnego szczytu.

Wszystko to zaczyna się od przerwy w poprzednim wszechświecie. Czy wieloryby nadal będą blokować nowy rekord, czy też niepowstrzymany, byczy impet kryptońskiego atutu pozostawi wieloryby pod wodą?